Spolupráce s Leuze Engineering

Společnost Leuze Engineering podporuje HC Škoda Plzeň již čtvrtou sezónu

Silná a stabilní společnost s dlouholetou tradicí Leuze Engineering, která patří do skupiny firem Leuze a již od roku 1963 je jedním z předních výrobců optických senzorů, podporuje indiány i v další sezóně. HC Škoda Plzeň se tak i pro následující ročník může opřít o tohoto významného partnera.

Jak již bývá milým zvykem, Pavel Housar za společnost Leuze Engineering a Martin Straka za HC Škoda Plzeň slavnostně stvrdili spolupráci svými podpisy přímo v kanceláři generálního manažera. Spolupráce bude probíhat již čtvrtým rokem.

„Chtěl bych společnosti Leuze moc a moc poděkovat za jejich neutuchající podporu. Silný a spolehlivý partner v této nejisté složité době je pro nás vždy obrovským hnacím motorem a zároveň stabilitou do dlouhodobé práce, která je v našem klubu klíčová. Věřím, že nejen společnosti Leuze Engineering budeme v letošním ročníku extraligy dělat dobré jméno,“ uvádí k podpisu Martin Straka, generální manažer a jednatel HC Škoda Plzeň.

Jsme velmi rádi, že i pro další sezónu budeme jedním z klíčových partnerů plzeňských hokejistů a pevně věřím, že se povede navázat na předchozí úspěšné sezóny a společně s fanoušky si užijeme pěkný hokej, nejlépe přímo na stadionu. Zároveň pokračujeme i v podpoře mladých hokejistů, protože sportovní aktivita dětí je nesmírně důležitá,“ říká Pavel Housar, jednatel společnosti Leuze.