Omezená kapacita

MAXIMÁLNÍ POVOLENÁ KAPACITA BYLA VYČERPÁNA: Informace pro fanoušky k utkání 28. 11. HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno

AKTUALIZACE: MAXIMÁLNĚ POVOLENÁ KAPACITA VYČERPÁNA. Prosíme fanoušky, ať už do našeho FANSHOPU nemíří pro výměnu.

Jak se dostat na utkání
28.11. HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno
krok po kroku:

Kdo si může speciální vstupenku vyzvednout?

Majitelé permanentních vstupenek 2021/22, kteří splňují podmínky pro vstup do Arény. Ty naleznete zde.

Zakoupil jsem si jednorázovou vstupenku na toto utkání.

Moc nás to mrzí, bohužel vstup na utkání bude umožněn jen držitelům permanentních vstupenek. Jednorázové vstupenky jsou neplatné a za nákup bude vrácena plná částka. O způsobu vrácení peněz za vstupenky bude klub prostřednictvím svých mediálních kanálů fanoušky informovat v průběhu následujícího týdne (tedy v týdnu od 29.11.).

Jaký je klíč k výběru permanentkářů?

Ve FANSHOPU HC Škoda Plzeň bude maximálně možný povolený počet vstupenek. Získají je ti permanentkáři, kteří přijdou dříve. Výměna vstupenek bude ukončena vydáním poslední volné vstupenky. Platí rovnice jedna permanentka = jedna vstupenka, maximální limit je 1 osoba = 4 permanentní vstupenky, tedy 4 jednorázové vstupenky.

Pro výměnu je nutné předložit:

• permanentní vstupenku 2021/22
  • potvrzení/důkaz o splnění podmínek pro vstup do Arény na utkání.

Prosíme fanoušky, aby si výše uvedené připravili s předstihem tak, aby výměna proběhla co nejplynuleji. Děkujeme za pochopení.

Potřebuji speciální vstupenku?

Ano. Vstup na permanentní vstupenku není možný. Je nutné vyzvednout si speciální vstupenku ve FANSHOPU HC Škoda Plzeň. Oproti jedné permanentní vstupence 2021/22 získáváte nárok na jednu vstupenku.

Vstup pouze na permanentní vstupenku není možný!

Výměna permanentní vstupenky 2021/22 za speciální vstupenku na toto utkání je pochopitelně zdarma.

Budu mít své místo?

Bohužel toto není možné. Dostanete možnost (do naplnění maximální kapacity) si vybrat, zda se chcete usadit na západě či východě haly. Své místo si pak vyberete dle svého uvážení v daném sektoru, místa nejsou daná vstupenkou.

Jste permanentkář, ale nedostane se na vás?

Pokud bude povolená kapacita vyčerpána ještě, než se dostane na vás, budete zvýhodněn a zařazen do první vlny výměny pro následující domácí utkání (3.12. vs HC Energie Karlovy Vary). O výměně permanentních vstupenek na toto utkání vás budeme informovat začátkem následujícího týdne (tedy v týdnu od 29.11.).

Časový rozpis výměny:

Výměna probíhá ve FANSHOPU HC Škoda Plzeň, a to v den zápasu, tedy v neděli 28.11. od 13:00 do vyčerpání povolené kapacity. Pozorně sledujte oficiální internetové stránky klubu a sociální sítě, kde budeme informovat, až tato kapacita bude naplněna.

Důležité upozornění: FANSHOP HC Škoda Plzeň bude 28.11. od 13:00 do 14:30 otevřen pouze pro výměnu vstupenek na utkání!