Mistři v Nepomuku

Mladé hokejové mistry pohostili v hotelu U Zeleného stromu v Nepomuku

Nepomuk fandí mladým sportovcům. V letošní sezóně se stali mistry České republiky junioři i dorost z Plzeňska. Získali tak dvě zlaté! Krásné poděkování pro ně připravil rodinný areál U Zeleného stromu, ve kterém najdete podniky – Švejk restaurant, hotel U Zeleného stromu a pivovar a pivní lázně Zlatá kráva.

V areálu rodinné firmy se sedmdesáti mladým borcům v bílých košilích dostalo za jejich úspěch v této náročné a pro ně velmi zdárné sezóně velkolepého poděkování. Slavili zde nejen plzeňští šampioni, ale i celý jejich realizační tým.

Sportovce potěšila hostina i exkurze v pivovaru

Přípitek mladým hokejovým mistrům pronesli hokejové legendy, které jejich klub vedou – Martin Straka a Jaroslav Špaček. Kluci si pochutnali na výborném rautu připraveném kuchaři ze Švejk restaurantu, který je zásobován prvotřídním masem ze Sochorova statku, farmy majitelů. K výbornému českému jídlu neodmyslitelně patří orosené pivo. To zajistil pivovar Zlatá kráva, do kterého se šampioni po vydatné hostině vydali na exkurzi.

V pivovaru Zlatá kráva hokejisté zjistili, jakou cestu musí náš národní zlatý mok urazit od nákupu surovin až po expedici hotového piva. Poslechli si něco málo ke 150leté historii budovy pivovaru, viděli řemeslnou práci v praxi a ochutnali pivo přímo z tanků. Samozřejmě jen ti plnoletí.

Kluci, děkujeme!

„Kluci jsou úžasní, motivovaní, disciplinovaní, chovali se slušně, troufnu si říct jako gentlemani. Vedou je hokejové legendy, Česko má letos po desetileté odmlce bronz z hokejového mistrovství. Tohle vše je zřejmě motivuje, a možná si to ani sami pořádně neuvědomují, ale oni sami už motivují i mladší ročníky. Mám syna v páté třídě, tak to vnímám. Už teď jsou kluci jako Hamšík, Dvořák nebo Kremláček na tapetách tabletů a telefonů čtvrťáků a páťáků. Táhnou je kupředu. Možná máme založeno na zářnou éru,“ prozradila Mgr. Martina Sladká z areálu U Zlatého stromu a dodává: „Když Kvitová, Šafářová a Hlaváčková začaly ovládat světové turnaje, byly obrovským motorem pro další generaci a nyní má Česká republika ve světové stovce nevídané zastoupení top mladých tenistek. Všechny okolnosti hrají pro. Tak Plzeň, jedeme dál. Kluci, děkujeme!“

Areál U Zeleného stromu

V Nepomuku najdete na jednom pozemku příjemný nově zrekonstruovaný starobylý hotel U Zeleného stromu, oblíbený Švejk restaurant, unikátní pivní lázně a pivovar Zlatá kráva. Vše v rukou jedné rodiny, která se věnuje nejen pohostinství, gastronomii, ale i farmářství. Vládne zde příjemná atmosféra. Přesně taková, jakou si pro svou dovolenou každý přeje. Ideální výchozí bod pro vaše výlety a toulky po okolí.

Více informací najdete na www.hotelnepomuk.cz, www.pivnihotel.cz a na www.zlatakrava.cz.