Rozpis přípravných duelů Akademie

Zlatá Akademie zná rozpis přípravných duelů!

Veleúspěšná plzeňská Akademie, která bude v nové sezóně obhajovat hned dva ligové tituly, již zná rozpis letních zápasů. A rozhodně je na co se těšit!

Junioři
Nejstarší mládežnická kategorie se vydá poprvé na souboj již v závěru července, když se nejprve představí na ledě Mountfieldu, poté i pražské Sparty.

Hned první srpnový den začíná svěřencům Petra Vojana zajímavý švýcarský pětidenní trip, na kterém se i třikrát popasují s místními celky. Dvakrát vyzvou na souboj Davos, jednou také Ambri-Piottu.

Před svými fanoušky se úřadující mistři představí poprvé jedenáctého srpna, když se střetnou s pražskou Spartou, o den později na stejném místě i s Libercem.

Následovat bude venkovní trojboj v Písku, v Karlových Varech a pod Ještědem, generálkou by měl být domácí souboj s Pískem šestadvacátého srpna.

Do samotné soutěže by měli modrobílí vstoupit v sobotu třetího září před svými fanoušky proti pražské Spartě.

Podrobný rozpis ZDE!

Dorost
Další úřadující mistři vyjedou k přípravným duelům až v srpnu, vše odstartuje velezajímavý domácí zápas s Davosem.

Hned o pár dní později se v západočeské metropoli uskuteční velké turnajové klání, které loňské léto modrobílí v konkurenci Salzburgu, Berlína, Liberce a Chomutova opanovali. O podrobnostech pro letošní ročník vás ještě budeme včas informovat.

Na Škodu následně čeká dvojboj s oběma pražskými S. Vždy se s každým celkem poměří doma i venku.

Do samotné soutěže vstoupí svěřenci Petra Kořínka ve čtvrtek patnáctého září v domácím prostředí s Hvězdou Praha. Do té doby je možné, že ještě přibude další přátelský souboj.

Podrobný rozpis ZDE!