Informace pro média

Informace pro média: Domácí přípravné duely HC Škoda Plzeň v srpnu a v září 2022

Vážení zástupci médií, věnujte zvýšenou pozornost organizačním pokynům pro čtyři následující přípravné domácí duely HC Škoda Plzeň v srpnu a v září 2022.

Před utkáním:

• Pro vstup na utkání použijte loňské akreditace. Pokud ji nevlastníte, kontaktujte tiskovou mluvčí klubu, viz Kontakty.
  • Pro vstup na utkání prosíme použijte vstup C z východní strany Arény, zde pro vás bude přichystán po prokázání se akreditací i zápis o utkání.
  • Tiskové středisko bude otevřeno.

Pozápasové rozhovory:

• Nejdéle do hracího času 55:00 nahlaste své požadavky na pozápasové rozhovory tiskové mluvčí klubu Lucii Mužíkové formou sms zprávy.
  • Pozápasové rozhovory proběhnou několik minut po skončení utkání v prostoru před kabinou domácího klubu. Pokud máte zájem o rozhovor rovněž se zástupcem hostujícího týmu (vč. trenérů), nahlaste tento požadavek ve výše uvedené sms zprávě.

Fotografové:

• V průběhu přípravných zápasů proběhne zkušební režim maximálně 3 fotografů v prostoru mezi střídačkami. (1 místo určeno pro klubového fotografa, 2 místa určeny externím subjektům).
    • Pokud by se objevily problémy či nesrovnalosti, klub si vyhrazuje právo zareagovat v průběhu utkání a držitelé fotoakreditací se zavazují rozhodnutí respektovat a akceptovat bez prodlení.
  • Fotografové jsou povinni po celou dobu být označeni reflexní vestou tak, jak je tomu při extraligových duelech. Pokud tuto vestu nevlastníte, kontaktujte tiskovou mluvčí klubu nejdéle do 2 hodin před startem duelu.