doprovodná akce 16.9.

Přivítejte s námi novou sezónu

První extraligové utkání je prakticky za dveřmi, a tak pro vás máme dodatečnou motivaci, proč si v pátek 16. září najít cestu za námi do LOGSPEED CZ Arény.

Pokud by dostatečným lákadlem nebylo utkání našich indiánů proti HC Olomouc, které začíná úderem 17:30, máme pro vás nabídku navíc.

Od 15:30 totiž zahájíme před LOGSPEED CZ Arénou doprovodný program, při němž se můžete těšit na:

• fotokoutek s poháry pro dorostenecké a juniorské mistry ČR
  • možnost vyzkoušet si hokejové dovednosti
  • reprodukovanou hudbu
  • posezení před pódiem
  • rozhovory s bývalými hráči
  • tipovací soutěž o nový dres, permanentku na novou sezónu či lístky na vybraný zápas
  • soutěž s Fanshopem

V 17:00 doprovodný program přerušíme a společně se přesuneme do haly na první duel letošního ročníku extraligy. Ale po skončení zápasu a doufejme i po vítězství našich hráčů budeme pokračovat.

Vyhodnotíme vítěze tipovací soutěže, společně si zhodnotíme utkání a počkáme v příjemné atmosféře na naše kluky. Protože pro vás chystáme velkou autogramiádu všech hráčů a trenérů našeho A týmu s představením nové sady podpisových karet pro tuto sezónu. A celou akci zakončíme ohňostrojem.

Vstup na doprovodnou akci je pochopitelně zdarma.

A jak takový program vypadal v sezóně 2019/20, se můžete podívat na tomto videu: