Bronzoví čtvrťáci

Čtvrťáci berou bronz na turnaji v Hradci Králové!

Mladí indiáni se první dubnový den zúčastnili zajímavě obsazeného turnaje na východě Čech.

Celého klání se účastnily čtyři týmy - kromě Západočechů ještě pořádající Mountfield, Jihlava a pražská Sparta. Každý tým hrál s každým a jeden zápas trval 2x20 minut.

Modrobílí vstoupili do bojů úspěšně a fotbalově skolili Duklu 1:0. Poté s domácí padli 1:3 a na závěr se popasovali s hráči z našeho hlavního města, se kterými to byl nakonec přímý osuboj o 2. místo. V něm bohužel Plzni došly síly a prohrála 1:5. „V každém zápase ale kluci skvěle bojovali a je jen škoda, že se nám nedařilo dávat více gólů. To bohužel rozhodlo utkání s Hradcem. Zápas se Spartou se pak zlomil v druhém poločase, kdy jsme už neměli moc sil,“ hodnotí lodivod Štěpán Hanzlík.

Nejužitečnějším hráčem Škody byl vyhlášen brankář Maxmilián Štaigl.