příchod tomáš dujsík

Tomáš Dujsík podepsal tříletou smlouvu s HC Škoda Plzeň

30letý obránce Tomáš Dujsík bude minimálně po následující tři sezóny oblékat plzeňský modrobílý dres.

Tomáš je útočný, zkušený obránce a je to pravák, který nám v defenzivě chyběl,“ říká k podpisu dlouhodobé smlouvy Martin Straka. „Zapadá nám do koncepce. Je komplexním hokejistou, může hrát přesilovky i oslabení, v nichž nám hodně pomůže. Také umí zahrát do těla a je to poctivý hráč, což je pro nás velice podstatné.“

„Měl jsem více nabídek, ale oslovilo mě jednání právě s Plzní. Kádr je v přestavbě a koncepce organizace se mi líbí. Dopředu jsme řešili mou pozici v týmu, proto jsem velice rád, že jsme se domluvili na tříleté smlouvě,“ kvituje dohodu s HC Škoda Plzeň přímo Tomáš Dujsík v rozhovoru, který tradičně zveřejníme v odpoledních hodinách.

Tomáš Dujsík

30letý rodák z Brna je odchovancem místního hokeje. Za Kometu nastupoval až do svých 23 let, jen vždy na několik zápasů v sezóně vypomohl prvoligovým celkům z Třebíče nebo Přerova. Osm startů zapsal i za druholigovou Břeclav.

Pro sezónu 2016/17 se stěhoval do Karlových Varů a za místní Energii bojoval po zbytek ročníku. Ale od dalšího ročníku se upsal olomoucké Moře a toto partnerství trvalo po dlouhých šest sezón. Nyní se obránce s pravým držením hole stěhuje znovu na západ Čech, tentokrát však do Plzně. S indiány podepsal tříletou smlouvu.


Info: k 1.5.2023

Zdroj záběrů: O2TV Sport