5. třída příprava

Plzeňská pětka uzavřela přípravu vítězstvím

Plzeňská pětka se utkala v posledním přátelském utkání před začátkem žákovské ligy s HC Meteor Třemošná a ladila formu na nadcházející sezónu. Ta začíná již tuto sobotu od 11:30 proti DDM Rokycany, kdy plzeňské naděje nastoupí v domácím prostředí na malé hale. Indiáni vstoupili do utkání aktivně a již ve třetí minutě otevřel skóre domácí Marek Vágner a do konce třetiny skóroval ještě jednou. Ve druhé třetině si mladíci zkomplikovali hru častým vyloučením, a museli se dokonce přes půl minuty bránit ve třech. I tak navyšovali náskok a utkání zvládli s čistým štítem.

HC Plzeň 1929 - HC Meteor Třemošná 5:0 (2:0, 1:0, 2:0).
Branky:
3. a 12. Vágner, 38. Makovec, 42. Straka, 57. Stárek. Vyloučení: 7:4. Bez využití.

HC PLZEŇ 1929: Kůs, Bielecký, Vágner, Straka, Kvasnička, Šedivý, Půst, Kremláček, Sulek, Stárek, Makovec, Hrubý, Pánek, Malák, Staněk, Ivanič, Antony, Pechr, Macek, Marák.
HC Meteor Třemošná: Ebenstreit, Fikart, Hitha, Hrubý, Lávička, Mašek, Papež, Pícl, Prošek, Psota, Seidler, Suchý, Štaif, Vojan, Všaha.