​Rozloučení indiánů s fanoušky proběhlo ve velkém stylu!

Plzeň - Ve čtvrtek osmnáctého dubna proběhlo rozloučení hráčů a trenérů s fanoušky. Akce nakonec nabobtnala do obrovských rozměrů.

Prakticky naposledy se sešlo mužstvo a realizační tým HC Škoda Plzeň pro sezónu 2018/2019 pohromadě. Chyběl pouze gólman Dmitri Miltchakov, který si již plní reprezentační povinnosti. Naopak hráči vybraní do českého výběru - Jan Kovář, Milan Gulaš a Michal Moravčík akci do svých hektických dní napasovat zvládli.

A odměnou jim byly davy fanoušků, snad největší za poslední roky. Doslova zástup příznivců západočeského celku se táhl a klikatil od fanshopu před Home Monitoring Arénou bez přehánění až k hlavní silnici před ní. Právě v místech teepee indiánského kmene totiž byla připravena rozlučková autogramiáda, jejíž plánovaná dvouhodinová dotace nakonec nestihla uspokojit všechny příchozí. Jako milé překvapení dorazily i legendy Martin Straka a Tomáš Vlasák.    

Specifické rozloučení to bylo zejména pro Ondřeje Kratěnu. Velezkušený bojovník se dokázal i po tříštivé zlomenině kloubu ještě v play-off vrátit mezi mantinely a přímo z ledu se tak rozloučil se svojí úspěšnou a bohatou hokejovou kariérou ziskem bronzové medaile. Od fanoušků si vyslechl řadu příjemných superlativů, zvláště pak poděkování za poslední roky své hráčské kariéry, kterou odehrál v modrobílém dresu. 

Na podpisovou akci plynule navázal již tradiční hokejový duel hráčů s fanoušky. Ten se hrál na patnáctiminutové třetiny a v brance Škody nastoupil kustod Jakub Vais. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou 10:10 a byl završen společnou fotkou i s trofejí za konečné třetí místo v extralize. Právě za něj i skvělé reprezentování v Lize mistrů si hráči vyslechli nekončící skandování: "Hoši děkujem!" 

Bohatý program tak ve velmi příjemném a přátelském duchu dokráčel do svého konce a my si tak ještě naposledy společně užili radost z další získané extraligové medaile. Tím však nic nekončí, vždyť nový ročník 2019/2020 je tu brzy!       

FOTOGALERIE ZDE!


Související články

Milan Gulaš se probojoval do finálové desítky ankety Zlatá hokejka 2020!

Finále Zlaté hokejky

Tradiční soustředění na Šumavě odstartovalo

Soustředění na Šumavě

Velké ohlédnutí za stříbrnou sezónou 1991/92

Sezóna 1991/92

Martin Straka si váží nové spolupráce s Autocentrem Jan Šmucler a věří v další dohody. Jak vidí formát extraligy?

Rozhovor Martin Straka

Aktuálně na webu

Finále Zlaté hokejky

Milan Gulaš se probojoval do finálové desítky ankety Zlatá hokejka 2020!

Vojtěch Budík #49

Loňská sezóna byla skvělá, škoda play-off, říká Vojtěch Budík

Junioři v přípravě

Junioři v polovině suché přípravy! V zádech již mají i kopce Šumavy