Další prodejní středa je tady! Tentokrát s nádechem loučení

Plzeň - Měli kvalitní klubovou sezonu, prosadili se do české reprezentace a hráli na mistrovství světa. Michal Moravčík a David Sklenička teď mají před sebou další velkou výzvu, oba totiž zabojují v NHL. Talentovaní obránci se tak definitivně loučí s hokejovou Plzní.

Tuto středu 20. 6. 2018 od 15:00 do 17:00 máte možnost oba ještě vidět, Michal Moravčík a David Sklenička budou prodávat v klubovém fanshopu permanentky na další sezónu.

Pokud tedy ještě nemáte permanentku, neváhejte a přijďte si ji koupit z rukou budoucích hráčů NHL. A vy co již permanentky máte, zastavte se s našimi talentovanými obránci rozloučit. Fotka a podpis možná bude časem hodně cenný.

Odpoledne bude určitě zajímavé, protože někteří fanoušci připravili pro kluky i malé rozloučení.