Opatření k organizaci provozu Zimního stadionu Plzeň v rámci onemocnění Covid-19

Plzeň - Z rozhodnutí vedení klubu zůstává v platnosti nejméně do 15.9.2020 zákaz vstupu veřejnosti, rodičů hráčů, novinářů či fanoušků do zázemí a hlediště obou hal zimního stadionu na tréninky A týmu, na tréninky a utkání mládeže a Akademie.

Vstup je umožněn pouze hráčům, trenérům, realizačním týmům a klientům, kteří si pronajali ledovou plochu.

Bruslícím klientům pronajímajícím si ledové plochy z řad veřejnosti (hobby týmy, zájmové skupiny) je vstup do zázemí při splnění přísných hygienických podmínek umožněn.