Týmové fotografie k možnosti objednání

Firma Accept s.r.o. s fotografem Janem Štěpánkem pro Vás jako každý rok připravila možnost objednávání týmových fotografií jednotlivých mužstev hráčů, které jsou již vystavené ve vstupu zimního stadionu vlevo od Fanshopu.

LETOS LZE NOVĚ OBJEDNÁVAT FOTOGRAFIE E-MAILEM

Objednávkový formulář je ke stažení buď pomocí QR kódu, nebo na internetové adrese www.accept.cz/files/hc/formular.pdf.

Vyplněný formulář uložte jako PDF a odešlete mailem na adresu accept@accept.cz.

Případně nám můžete poslat pouze textový e-mail s Vaší objednávkou, jménem a telefonním číslem.

Jakmile budou fotografie připraveny k vyzvednutí, telefonicky vás zkontaktujeme.

Hotové fotografie budou poté k vyzvednutí ve firmě Accept s.r.o., Vyhlídková 17, Plzeň-Doubravka, v době po-pá od 7:30-16:00, tel. +420 377 263 790.