Pro Michala Moravčíka sezóna skončila

Plzeň - Obránce indiánů Michal Moravčík utrpěl v úterním zápase po jednom ze soubojů v rohu kluziště zranění ramene. Ihned ze zápasu zamířil klatovský rodák do nemocnice, kde nakonec musel podstoupit operaci a letošní sezóna pro něj skončila.

Vyšetření v nemocnici ihned po utkání ukázalo poranění akromioklavikulárního kloubu, které si vyžádalo lékařský zákrok. „Ztráta Michala Moravčíka nás velmi mrzí, bohužel musel na operaci a letošní sezónu už si nezahraje,“ říká hlavní trenér HC Škoda Plzeň Michal Straka.