AKTUALIZACE: Začátek prodeje vstupenek na Generali Česká Cup se odkládá, dochází ke změně v termínech

Aktualizujeme: HC Škoda Plzeň informuje, že plánované utkání s Rytíři Kladno 4. srpna se neuskuteční vzhledem k situaci v týmu soupeře. Nový termín bude zveřejněn, jakmile to bude možné. Dochází také ke dvěma změnám v termínové listině.

Aktualizované informace (28. července 15:15)

Dochází k přeložení domácího zápasu z původního termínu 4. srpna s Rytíři Kladno. Zatím vzhledem k situaci v týmu soupeře není možné nový termín stanovit, proto se na neurčito odkládá i start předprodeje.

Dochází také ke změnám v druhém, respektive ve třetím zápase Generali Česká Cupu 2020:

6.8. 18:00 HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

11.8. 17:30 ČEZ Motor České Budějovice - HC Škoda Plzeň

Plánovaný start prodeje pro utkání 13.8. zůstává prozatím beze změny.

Aktuální a upřesňující info:

• Sektory pro stání nebudou otevřeny.
  • Hlediště bude rozděleno do pěti neprůchozích sektorů a bude zřetelně vyznačeno, která místa jsou z důvodu bezpečnosti blokována. Platí i pro členy rodiny, kteří musí také respektovat vyznačené rozestupy.
  • Bude otevřeno celkem pět vstupů do arény, kde bude k dispozici desinfekce.
  • Venkovní občerstvení nebude otevřeno.
  • Vstup do arény pouze v roušce!

Termíny startů prodeje:

Utkání HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha (13.8.): start prodeje 6. srpna 9:00

Utkání HC Škoda Plzeň - ČEZ Motor České Budějovice (20.8.): start prodeje 13. srpna 9:00

Utkání HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno: bude upřesněno

Aktualizované informace (27. července 17:00)

HC Škoda Plzeň bere na vědomí informace sdělené pořadatelem Generali Česká Cupu o možnosti překladu termínů utkání vzhledem k situacím v jednotlivých klubech. O případných změnách v termínové listině se bude jednat v úterý 28. července. V reakci na to klub o 24 hodin odkládá start plánovaného prodeje na domácí zápasy indiánů - start prodeje vstupenek na zápas 4.8. bude ve středu 29. července od 9:00 a pouze online.

Aktuální a upřesňující info:

• Bude otevřeno celkem pět vstupů do arény, kde bude k dispozici desinfekce.
  • Venkovní občerstvení nebude otevřeno.
  • Vstup do arény pouze v roušce!

Původní informace (22. července):

Prodej vstupenek probíhá pouze online, což znamená, že na pobočkách Sazky ani v kanceláři ticketingu není možné si vstupenku pořídit.

HC Škoda Plzeň respektuje povinná nařízení spojená s pandemií COVID-19 a do prodeje uvolňuje maximální počet vstupenek – celkem 1280 kusů. Hlediště bude rozděleno do pěti neprůchozích sektorů s oddělenými vstupy, vlastním sociálním zázemím i vlastním stánkem s občerstvením. Zároveň je nutné, aby fanoušci dodržovali rozestupy jednoho sedadla a jedné řady.

Jednotná cena jednotlivých vstupenek je 150,- Kč. Maximální počet lístků na jeden nákup jsou 4 kusy.

Termíny startů prodeje:

Utkání HC Škoda Plzeň - Rytíři Kladno (4.8.): start prodeje 28. července 9:00