Aktualizováno: Indiáni odstartují domácí duely s Mountfieldem a Energií a venkovní zápas v Olomouci dříve

Drobné změny se dotknou dvou domácích zápasů HC Škoda Plzeň.

V pátek 22. ledna budou indiáni v LOGSPEED CZ Aréně hostit tým královéhradeckého Mountfieldu, zápas 38. extraligového kola odstartuje o půl hodiny dříve. Úvodní buly se přesouvá ze 17:30 na 17 hodin.

V úterý 26. ledna pak Plzeňané na domácím ledě přivítají v dohrávce 7. kola Tipsport extraligy karlovarskou Energii. Utkání živě odvysílá stanice ČT Sport, start duelu se přesouvá ze 17:30 na 17:20.

AKTUALIZOVÁNO:

K původním změnám u domácích zápasů se přidává ještě jedna úprava u venkovního utkání. V neděli 24. ledna se HC Škoda Plzeň představí na ledě Olomouce již od 16 hodin, původně byl start utkání naplánován na 17:00.