Aukce originálních dresů z extraligové sezóny 2011/12 končí ve středu 27. 1. ve 20 hodin!

V aukci si fanoušci nyní mohou vydražit originální hrané dresy HC Škoda Plzeň ze sezóny 2011/12!

Vydražit lze obě sady dresů ze zmiňované sezóny, tedy jak sadu bílou, tak i modrou. K dispozici je stále celá řada dresů s velkými jmény – Jaroslav Modrý, Jan Kovář, Jakub Jeřábek, Michal Dvořák, Dušan Andrašovský a mnohé další! V aukci jsou také nepotištěné dresy, které by se mohly hodit jako skvělý dárek nejen k narozeninám. Jedná se o první z řady aukcí, které klub v nejbližší době spustí!

V aukci, která bude ukončena ve středu 27. ledna 2021 ve 20 hodin, je k dispozici rovněž možnost KUP TEĎ, v takovémto případě velkého zájmu o dres ho fanoušek v dražbě získá ihned, k majiteli je následně odeslán do 5 pracovních dnů.

Po vydražení noví majitelé dresů získají navíc certifikát pravosti podepsaný Martinem Strakou, generálním manažerem a jednatelem HC Škoda Plzeň.

DRESY MŮŽETE DRAŽIT ZDE!