Turnaj 4. tříd

Čtvrťáci končí druzí na mezinárodním turnaji!

Plzeň - Velké boje ustaly, dvoudenní tradiční vánoční turnaj, který jako partner podpořila společnost SD Group, již zná kompletní výsledky.

A jako kdyby se již stalo tradicí, indiáni dotřetice v řadě končí stříbrní! V základní skupině první hrací den ovládl A-tým ve velkém stylu, oba duely vyhrál. Nejprve skolil Letňany 8:4, poté si vyšlápl i na německý Weiden (12:4). Jenže dnes nestačil v přestřelce na Písek 3:4 a ve finále podlehl 3:9 Wolves.

B-tým končí na opačném pólu celkové tabulky. Nejprve 2:5 ztratil s Kladnem, poté prohrál i derby s Wolves. Dnes navázal nezdarem s Kladnem 2:5 a vše zavšil porážkou s německým Weidenem 3:14.

FOTOGALERIE ZDE!

Sestava indiánů
Brankáři: Válka, Pták, Štajer
A-tým: Kořínek, Markov, Míča, Morkes, Horálek, Monath, Mečl, Cais, Vlna, Starý.
B-tým: Pašek, Žlůva, Páník, Totzauer, Voborský, Duška, Radvanovský, Král, Šulan, Milotové Martin a Matěj, Pánek, Vojáček.

Nejlepší hráči
Útočník: Matyas Svrček (HC Pilsen Wolves)
Obránce: Ondřej Vlna (HC Škoda Plzeň A)
Brankář: Matěj Pertlíček (HC Meteor Třemošná)

8. HC Škoda Plzeň B

Klání hráčů ročníku 2010 a mladší se zúčastnilo osm celků, Plzeň měla ve skupině za soupeře Písek, Letňany a německý Weiden, druhý celek se popasoval s Kladnem, Třemošnou a Wolves.

Hrací doba byla stanovena na 3 x 15 minut čistého času na celé hřiště s výměnou stran. Turnaj byl pro hráče ročníku narození 2010 a mladší. Bodový systém byl standardní tříbodový, po případné remíze v základní hrací době následovaly rovnou samostatné nájezdy. Úprava ledu proběhla po skončení utkání. Za faul nebylo trestné střílení, ale vyloučení hráče na jednu minutu. V případě rovnosti bodů rozhodovaly vzájemná utkání, dále pak brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek a nakonec los.

Poslední dva ročníky završili indiáni vždy stříbrní, před rokem ve finále podlehli Třemošné, o rok dříve Rokycanům. Bronz si vždy do našeho hlavního města odvezli Letci.