Čtvrťáci zaváleli v dalším ligovém kole!

Plzeň - Koncem února se vydali čtvrťáci do boje, v lize vyzvali týmy Třemošné a Rokycan.

V Třemošné se A-tým s domácími dostal do velké přestřelky, kterou nakonec Meteor ovládl v poměru 8:7. S Rokycany ale již přišlo vítězství dokonce 13:4.

To B-tým byl stoprocentní. S Třemošnou uspěl 8:3 a ovládl i druhý souboj, tentokrát 9:6.

Za modrobílé bojovali v bráně Válka, Štajer a Pták, A-týmu poté Vlna, Horálek, Markov, Morkes, Míča, Starý, Monath i Cais, v B.týmu zase Scheck, Páník, Voborský, Milotové Martin s Matějem, Radvanovský, Pašek, Totzauer a Duška.