David Jiříček v nominace národního týmu na Turnaj Karjala! Ve výběru figuruje i čtveřice náhradníků z Plzně

Realizační tým českého hokejové reprezentace představil nominaci na premiérový mezinárodní turnaj v probíhající sezóně, který se bude konat poprvé od února letošního roku. Ve finských Helsinkách proběhne proběhne tradiční Turnaj Karjala. Do výběru národního týmu byl nominován i šestnáctiletý obránce HC Škoda Plzeň David Jiříček, mezi náhradníky figurují v široké nominaci také gólman Dominik Frodl a útočníci Petr Straka, Petr Kodýtek a Matyáš Kantner.