Druhá třída brala bronz na turnaji v Mariánských Lázních!

Plzeň - Mladí indiáni se v neděli třicátého prosince vydali na přípravný turnaj, kde po tuhých bitvách nakonec vybojovali bronzové medaile.

Turnajového klání se účastnilo osm mužstev, indiáni si ve skupině poradili s Tachovem 10:2, s Nejdkem 29:1 a se Sokolovem 19:1. Tabulku A tak zcela opanovali!

V sousední se nejvíce dařilo Domažlicím, kteří předstihli Třemošnou, Ostrov a Mariánské Lázně. V souboji o finále tedy modrobílí nastoupili proti Meteoru a těsně padli 7:8. Chuť si spravili o chvilku později, kdy 10:4 skolili Tachov.

Výsledky zápasů HC Škoda Plzeň na turnaji:

HC Škoda Plzeň - HC Tachov 10:2
HC Škoda Plzeň - HC Nejdek 29:1
HC Škoda Plzeň - HC Sokolov 19:1 6:0

SF: HC Škoda Plzeň - HC Třemošná 7:8
O 3.místo: HC Škoda Plzeň - HC Tachov 10:4.

"Mužstvo podalo dobrý výkon, škoda, že jsme těsně prohráli semifinále, ale takový je sport. Jsme s Jirkou Neubauerem rádi, že můžeme hrát takové turnaje, neboť v ročníku máme 28 dětí a využíváme těchto turnajů a přáteláků, aby měli všichni stejnou možnost si zahrát a zdokonalovat se," popisuje trenér Zdeněk Pata.