Indiáni odstartují nový rok opět s podporou ŠKODA JS

ŠKODA JS a HC ŠKODA PLZEŇ i v letošním roce pokračují v úspěšné spolupráci. Podpisem nové sponzorské smlouvy na rok 2021 to stvrdili generální ředitel ŠKODA JS František Krček a šéf hokejového klubu HC ŠKODA Plzeň Martin Straka.

Leader jaderného strojírenství v České republice a hlavní sponzor plzeňského hokeje dobře ví, že „dobrý tým je jádrem úspěchu“, což je mj. i hlavní motto spotu, který provází každé utkání přímo na stadionu. ŠKODA JS také pořádá v LogSpeed CZ Aréně v Plzni pro diváky pravidelné soutěže o hodnotné ceny, které si rychle získaly oblibu publika.

„Jsem přesvědčen o tom, že Plzeň, hokej a společnost ŠKODA JS k sobě neodmyslitelně patří. Jsem rád, že máme možnost pokračovat v naší sedmileté spolupráci a že i v letošním roce budeme v roli hlavního partnera,“ říká František Krček.

„Chtěl bych jak svým jménem, tak jménem HC Škoda Plzeň ŠKODA JS velice poděkovat za jejich pokračující podporu. Jsme za jejich přízeň velice rádi. Jedná se o silného partnera se silným jménem a my si ceníme, že v naší spolupráci budeme i pro letošní kalendářní rok pokračovat,“ uvádí k podpisu smlouvy Martin Straka.

ŠKODA JS se těší na další adrenalinové zápasy letošní sezony a přeje indiánům i divákům nejen mnoho úspěchů, ale hlavně brzký návrat do ochozů!


Související články

Indiáni rozehrají dohrávku 16. kola v Mladé Boleslavi dříve a před televizními kamerami

Změna 16. kolo

Aktuální opatření v organizaci provozu Zimního stadionu Plzeň v rámci onemocnění Covid – 19 na základě usnesení Vlády ČR ze dne 7. 1. 2021 č. 12

Aktuální opatření v organizaci provozu ZS

Vydražte si originální dresy HC Škoda Plzeň z extraligové sezóny 2011/12!

Aukce dresů 2011/12

Indiáni odstartují nový rok opět s podporou ŠKODA JS

Podpora ŠKODA JS

Aktuálně na webu

Marcel v U18

Osmnáctka má za sebou další kemp! Indián Marcel: Mistrovství je velké lákadlo!

Rozhovor před PLZ - LIB

V posledních duelech jsme si na body nesáhli, je zapotřebí to napravit, hlásí trenér Čihák

Preview 36. kolo

Letošní druhý souboj s Tygry uvidí Plzeň!

×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec