Junioři a dorostenci HC Škoda Plzeň jsou ve dvoutýdenní karanténě

HC Škoda Plzeň oficiálně potvrzuje pozitivní výsledky testů na nemoc COVID-19 u pěti juniorů, kteří se zúčastnili srazů mládežnických reprezentací.

Celý dorostenecký a juniorský tým tak nastoupil do preventivní dvoutýdenní karantény a zítra hned v ranních hodinách čeká juniory povinné testování. Tréninkové prostory, které oba týmy využívají, neodkladně projdou desinfekcí.

S ohledem na plánované zápasy seniorského A týmu HC Škoda Plzeň dodává, že již s nástupem hráčů byla přijata preventivní opatření, která zamezila případnému kontaktu mezi mládežnickými týmy a seniorským A týmem. Příprava extraligového celku tak probíhá i nadále beze změn.