KVA - PLZ 2:1 sn. - Třetí derby sezóny rozhodly nájezdy, zvítězila Energie

Třetí západočeské derby v letošní sezóně muslely rozhodnout až samostatné nájezdy. První třetina gól nepřinesla, gólu se diváci dočkali až v dějství druhém, plzeňské fanoušky rozveselil v čase 24:08 Peter Fabuš, který překonal Mensatora. Lasselsberger dlouho vedl a hubený náskok si hlídal, přesto domácí dokázali vyrovnat. V začínající pětačtyřicáté minutě tečoval puk před Málkem František Skladaný a srovnal skóre. V základní hrací době již další gól nepadl a zápas šel do prodloužení. Na jeho začátku se Plzeňští dokázali ubránit 108 sekund v oslabení, přesto na druhý bod dosáhla Energie. V samostatných nájezdech vstřelil vítězný gól Jaroslav Kristek a zajistil Karlovým Varům vítězství v dnešním zápase.