Krajský výběr ročníku 2005 čeká v rámci VTM turnaj!

Krajský výběr ročníku 2005 – U14

Mladí indiáni vyzvou devátého září na souboj na ZS v Benátkách nad Jizerou v derby Karlovarský kraj. Druhou dvojici tvoří Středočeský kraj a Ústecký kraj. Následně si to rozdají vítězové a poražení.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Šmíd Zdeněk, Kučera Jiří, Mužík Radek

Brankáři: Jakub Hnízdil (HC Plzeň 1929), Antonín Pitel (HC Sušice),

Obránci: Antonín Lučan, Marek Beer, Erik Beer, Jakub Hromádka, Marek Melich, Jan Sochor (HC Plzeň 1929),

Útočníci: Aleš Mazanec, Marek Hořejší, Ondřej Křemen, Ondřej Hájek (HC Plzeň 1929), Jiří Reiser, Tomáš Horský, Zdeněk Šmíd, Samuel Stejskal, Radek Krištof (HC Meteor Třemošná).

POZVÁNKA ZDE!