Lasselsberger posílili Marek Laš s Vratislavem Čechem

Lasselsberger získal v uplynulých dnech dvě nové tváře do svého kádru. Z Třebíče na západ Čech zamířil mladík Marek Laš. "Laše jsme dlouhodobě sledovali, je to reprezentant do dvaceti let a měli jsme o něj zájem. Původně jsme mysleli, že přijde až po Vánocích, ale marodka vše uspíšila," uvedl prezident klubu Tomáš Král a vysvětlil i angažování obránce Vratislava Čecha: "Příchod Čecha je výsledkem naší velké marodky. Kladno bylo ochotno hráče uvolnit do konce sezóny na hostování. Věřím, že se mu u nás bude dařit."

Marek Laš se již v duelu s Pardubicemi představil v plzeňském dresu. Třebíčský odchovanec tak zažil premiéru v nejvyšší soutěži. Hráč, který je v širším kádru reprezentační dvacítky pro mistrovství světa, byl v hledáčku západočeského týmu již delší dobu. Před sezónou s mužstvem krátce trénoval a jeho příchod byl dohodnut na začátek příštího roku, jenže okolnosti vše urychlily, a tak se Laš může prát o své místo v nejvyšší soutěži již teď. V 1. lize si předtím ve 24 zápasech připsal 10 kanadských bodů za 3 branky a 7 asistencí.

Vratislav Čech sehrál letos za Kladno 17 extraligových utkání, připsal si 2 kanadské body, ale to už je minulost. V Litvínově se poprvé představil v modrobílém dresu a hned zažil radost z výhry. Připsal si také první bod ve statistikách svého nového týmu.

Související články

Indiáni rozehrají dohrávku 16. kola v Mladé Boleslavi dříve a před televizními kamerami

Změna 16. kolo

Aktuální opatření v organizaci provozu Zimního stadionu Plzeň v rámci onemocnění Covid – 19 na základě usnesení Vlády ČR ze dne 7. 1. 2021 č. 12

Aktuální opatření v organizaci provozu ZS

Vydražte si originální dresy HC Škoda Plzeň z extraligové sezóny 2011/12!

Aukce dresů 2011/12

Indiáni odstartují nový rok opět s podporou ŠKODA JS

Podpora ŠKODA JS

Aktuálně na webu

Marcel v U18

Osmnáctka má za sebou další kemp! Indián Marcel: Mistrovství je velké lákadlo!

Rozhovor před PLZ - LIB

V posledních duelech jsme si na body nesáhli, je zapotřebí to napravit, hlásí trenér Čihák

Preview 36. kolo

Letošní druhý souboj s Tygry uvidí Plzeň!

×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec