Matyáš Kantner podepsal s HC Škoda Plzeň novou smlouvu

HC Škoda Plzeň si pojistil služby jednadvacetiletého útočníka Matyáše Kantnera, který s klubem podepsal novou smlouvu na dva roky.

„Matyáš je naším odchovancem, takže jsme pochopitelně měli zájem, aby u nás pokračoval. V letošní sezóně udělal výrazný progres ve své výkonnosti. Doufáme, že se i nadále bude posouvat a v krátké době se stane naším klíčovým hráčem,“ řekl na adresu mladého forvarda Tomáš Vlasák, sportovní manažer plzeňského klubu.

Matyáš Kantner se ve své dosavadní kariéře představil v Tipsport extralize pouze v dresu indiánů. Do nejvyšší soutěže nakoukl poprvé v sezóně 2017/18. Momentálně má na svém kontě odehráno přes 100 extraligových utkání, ve kterých si Kantner připsal celkem 40 kanadských bodů (19+21).