Míříte si pro permici? Zbystřete, ve Fanshopu ušetříte

Jdete si pro novou permici na sezónu 2019/20? Má to mnoho výhod. Jednou z nich je i sleva ve Fanshopu. A i tady platí, že kdo pozdě chodí…

Slevu 20 % na veškeré nezlevněné produkty platí totiž pro všechny permanentkáře, ale pouze do 30. června 2019. Poté platí už jen klasická 10 % sleva po celou sezónu.

Je to pořád málo? Dobře, přihodíme ještě něco. Pro prvních 20 permanentkářů máme k nákupu nad 499 Kč po všech slevách dárek – hráčskou šálu dle vlastního výběru. A pro dalších 30 z vás ke každému nákupu nad 299 Kč po všem slevách hráčský puk nebo hrnek jako dárek. Ale pozor, nabídka je omezená. Kdo zaváhá, žádný dárek nebere.

Pozor, akce dárek k nákupu se nevztahuje na dresy (20 % sleva ano).

Udělejte si radost a vybavte se na novou sezonu s předstihem. Například k permici s podobiznou Frodlíka nakupte nějaké to tričko nebo mikinu s 20 % slevou a ještě si odnesete puk nebo šálu s jeho fotkou. A to už je základ každého fanouška indiánů.