Nejmladší kategorie VTM si střihne kemp v Třemošné

Krajský výběr ročníku 2006 – U12

Mladí hráči se v pondělí 23.října sejdou k tréninku na ledě i mimo něj, avšak také ke společnému obědu.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Bednář Vladimír, Pejchar Tomáš, Hanzlík Bořek

Brankáři: Ebernstreit Adam (HC Třemošná), Mařík Matyáš (HC Plzeň 1929), Gerber David (HC Domažlice), Vlasák Jakub (HC Klatovy)

Obránci: nát Jakub, Prošek Hynek (HC Třemošná), Tolar Vojtěch, Štulc David, Holubec Tomáš, Kačena Jakub (HC Plzeň 1929), Kalivoda Martin (HC Klatovy), Mähler Nick (HC Tachov)