Nick Jones a Connor Allen v akci! Tentokrát ale před studenty Sportovního gymnázia!

Plzeň - V rámci projektu „Trénuj jako indián“ se tentokrát naši američtí hráči Nick Jones a Conor Allen představili studentům v roli učitelů anglického jazyka v 1.B na Sportovním gymnáziu v Plzni.

Vést hodinu angličtiny před plnou třídou českých studentů, zdá se být pro amerického hokejového obránce nelehký úkol. Nick Jones však působil tak, jako by to dělal každý den. S noblesou sobě vlastní uvedl hodinu, zapojil spoluhráče Conora Allena a s naprostou lehkostí vyprávěl studentům o svém osobním i hokejovém životě.

"Jsme moc rádi za tento projekt plzeňského hokejového klubu. Tak krásnou americkou angličtinu v Plzni neslyšíte každý den, je to pro studenty úžasná příležitost," uvádí profesorka Mgr. Kateřina Holubová.

Studenti se díky svým přesně mířeným otázkám dozvěděli o tom, kde se hokejisté narodili, o jejich rodinách žijících v Americe, o tom, kde studovali, jaké byly jejich oblíbené předměty ve škole, kdy začínali s hokejem a došlo také na téma nejoblíbenějšího českého jídla, kdy Connor Allen vtipně narážel na svého kolegu Milana Gulaše a tvrdil, že jeho nejoblíbenějším jídlem je definitivně guláš.

Nick a Conor zároveň prozradili studentům, jakým jazykem se mluví v kabině a že úroveň angličtiny mezi hráči je velice dobrá. Pochvalovali si plzeňské pivo a přiznali, že je to také jeden z důvodů, proč je tu často navštěvují jejich přátelé z Ameriky.

Přišla řeč i na oblíbené plzeňské festivaly, z nichž mají kluci nejraději Pilsner Fest a také, jak moc se snaží mluvit česky.

Závěrem se povídalo ještě o dalších zahraničních zkušenostech včetně NHL a se zvoněním jsme stihli již jen společnou fotografii na památku.

Kde se představí naši hokejisté příště?

Sledujte projekt „Trénuj jako indián!“

FOTOGALERIE ZDE!Související články

Úspěšný projekt „Trénuj jako indián“ se dostal do finále

TRÉNUJ JAKO INDIÁN

Indiáni Matyáš Kantner a Václav Nedorost trénovali studenty Sportovního gymnázia!

Trénuj jako indián

Nick Jones a Connor Allen v akci! Tentokrát ale před studenty Sportovního gymnázia!

Trénuj jako indián

Indiáni se zúčastnili akce MFF Juniorfest 2018 aneb Pevnost Týn

MFF Juniorfest 2018

Aktuálně na webu

Rozhovor před ZLN - PLZ

Nezdary jsou za námi, nyní nás čeká důležitý souboj ve Zlíně, vyhlašuje Petr Kodýtek

Podpisy Kaňák a Kodýtek

HC Škoda Plzeň prodloužil smlouvy s Petrem Kodýtkem a Lukášem Kaňákem o další dva roky

Úprava časů zápasů

Aktualizováno: Indiáni odstartují domácí duely s Mountfieldem a Energií a venkovní zápas v Olomouci dříve

×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň