Osmáci zakončili dlouhodobou turnajovou soutěž
Plzeň - Paralelní soutěž s ligou v kategorii osmých tříd je u konce. Mladí indiáni v rámci ligy slaví postup na mistrovství ČR a budou bojovat o medaile, dlouhodobá turnajová soutěž jim ale nevyšla.
Celkové organizace soutěže pro sezónu 2018/2019
Jedná se již o VIII.ROČNÍK DLOUHODOBÉ TURNAJOVÉ SOUTĚŽE pro družstva U14 Akademií ČSLH a přizvaných klubů. V sezóně 2018/2019 proběhne soutěž s počtem dvaceti účastníků ve čtyřech regionálních skupinách.
Rozdělení družstev do zákl. skupin (částečně odlišní soupeři oproti ŽL):
SKUPINA „A“ - Karlovy Vary / Kladno / Ml. Boleslav / Sparta Praha / Třemošná
SKUPINA „B“ - Hvězda Praha / Chomutov / Liberec / Litvínov / Plzeň
SKUPINA „C“ - Č. Budějovice / Hr.Králové / Pardubice / Slavia Praha / Tábor
SKUPINA „D“ - Brno / Jihlava / Třinec / Vítkovice / Zlín
V době od října 2018 do února 2019 se uskuteční celkem 20 turnajů v základních skupinách, ve kterých se odehraje celkem 120 miniutkání o délce 20 minut čistého času. Ve finálovém kole o konečné umístění (uskuteční se v březnu 2019) se uskuteční 5 turnajů, ve kterých se odehraje celkem 20 utkání, o délce 2x20 minut, systémem play-off.
Výsledky prvního hracího dne (Chomutov)
HC Škoda PlzeňHC Litvínov
0:3, 0:0
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov
0:4, 0:2
Ostatní výsledky
Piráti Chomutov - HC Litvínov 2:1, 3:2
Sestava indiánů
Hnízdil, Mečl - M. Beer, Lučan, Hromádka, E. Beer, Sochor, Melich, Hájek, Bílek, Mazanec, Kačírek, Komínek, Havlíček, Křemen, Šlosar.
Výsledky druhého hracího dne (Praha)
Ostatní výsledky
HC Hvězda Praha - HC Litvínov 0:0, 1:1
HC Litvínov - Bílí Tygři Liberec 2:0, 0:3
HC Hvězda Praha - Bílí Tygři Liberec 3:4, 2:3
Výsledky třetího hracího dne (Liberec)
HC Škoda PlzeňBílí Tygři Liberec
1:2, 0:2
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov
0:3, 1:1
Ostatní výsledky
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec 2:1, 2:2
Výsledky čtvrtého hracího dne (Litvínov)
Ostatní výsledky
HC Hvězda Praha - HC Litvínov 0:2, 1:3
HC Litvínov - Piráti Chomutov 3:1, 2:3
HC Hvězda Praha - Piráti Chomutov 0:1, 0:5
Výsledky pátého hracího dne (Plzeň)
HC Škoda PlzeňHC Hvězda Praha
1:1, 0:0
HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec
1:2, 1:3
Ostatní výsledky
HC Hvězda Praha - Bílí Tygři Liberec 2:2, 1:2
Konečná tabulka po základní části
poř. tým zápasů výhra remíza prohra skóre body 1. CHOMUTOV 12 9 2 1 29:12 20 2. LIBEREC 12 8 2 2 26:17 18 3. LITVÍNOV 12 5 3 4 19:14 13 4. HVĚZDA PRAHA 12 0 5 7 11:24 5 5. PLZEŇ 12 0 4 8 5:23 4
Výsledky šestého hracího dne (Jihlava)
HC Škoda Plzeň
HC Třemošná
4:5 (3:3, 1:2)
HC Škoda Plzeň
HC České Budějovice
4:5sn (2:0, 2:4)
Ostatní výsledky
HC Dukla Jihlava - HC Třemošná 3:2 sn (0:2, 2:0)
HC Dukla Jihlava - HC České Budějovice 4:3 sn (2:2, 1:1)
Sestava indiánů: Mečl, Hnízdil - Havlíček, Lučen ,Beer, Melich, Komínek, Mazanec, Hořejší, Hájek, Křemen, Kaiser (C).
Konečné pořadí
1. MLADÁ BOLESLAV
2. VÍTKOVICE
3. CHOMUTOV
4. HRADEC KRÁLOVÉ
5. SPARTA PRAHA
6. BRNO
7. SLAVIA PRAHA
8. LIBEREC
9. LITVÍNOV
10. TŘINEC
11. KLADNO
12. TÁBOR
13. PARDUBICE
14. HVĚZDA PRAHA
15. KARLOVY VARY
16. ZLÍN
17. JIHLAVA
18. ČESKÉ BUDĚJOVICE
19. TŘEMOŠNÁ
20. PLZEŇ