Peter Čerešňák prodloužil v HC Škoda Plzeň

HC Škoda Plzeň si pojistil služby Petera Čerešňáka, který s klubem prodloužil smlouvu o dva roky.

Slovenský obránce působí v týmu indiánů od ročníku 2016/17, tyto vazby se díky podepsání nové smlouvy prodlouží o další dvě sezóny. Peter Čerešňák je klíčovou oporou plzeňské defenzivy a důležitým členem kabiny Škodovky. Momentálně šestadvacetiletý obránce je pravidelným reprezentantem své země, Čerešňák vedl v probíhající sezóně slovenský národní tým na turnajích v Německu a Švýcarsku jako kapitán.