Peter Frühauf zůstává v Plzni do konce sezóny

Plzeň – Čtyřiatřicetiletý slovenský obránce Peter Frühauf zůstane na západě Čech do konce této sezóny. Vedení klubu se dohodlo s Hradcem Králové na prodloužení hostování do konce ročníku 2016/2017 Tipsport extraligy.

„Domluvili jsme se s Hradcem Králové na prodloužení hostování do konce letošní sezóny. Měli jsme o Peterovo působení u nás velký zájem, sice se na chvíli zranil, ale jinak podával spolehlivé výkony a věříme, že v tom bude po svém návratu na led pokračovat,“ uvádí k prodloužení kontraktu sportovní manažer Tomáš Vlasák.