Potvrzeno - S Hanuljakem na Pardubice!

Potvrzeno - Plzeňští indiáni míří loupit perník s Miroslavem Hanuljakem v bráně.
Pro utkání 33. kola Tipsport extraligy v Pardubicích si extraligová Plzeň vypůjčila chomutovského Miroslava Hanuljaka. "Při pohledu na skore je vidět, kde nás tlačí bota. I když není možné vše házet jenom na golmany, stále se snažíme nalézt jistotu právě na tomto postu." vysvětlil Milan Tichý. Do kádru HC Plzeň 1929 přichází i další muž s maskou - znojemský Luboš Hořčička. Oba přicházejí na střídavý start.