První akce v rámci VTM čeká výběr ročníku 2005 v Třemošné

Krajský výběr ročníku 2005 – U14

Jednodenní akce čeká v pondělí sedmadvacátého srpna na výběr hráčů U14. Ti se sejdou na zimním stadionu v Třemošné v 11:15 hod., následuje trénink na "suchu" i ledě a vše završí společný oběd.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Šmíd Zdeněk, Kučera Jiří, Mužík Radek

Brankáři: Smola Antonín (HC Třemošná), Jakub Hnízdil, Tomáš Meč (HC Plzeň), Antonín Pitel (HC Sušice).

Obránci: Martin Šlosar, Beer Erik, Beer Marek, Melich Marek, Antonín Lučan, Jakub Hromádka, Jan Sochor (HC Plzeň), Černý Samuel (HC Rokycany).

Útočníci: Tomáš Horský, Jiří Raiser, Zdeněk Šmíd, Radek Krištof, Samuel Stejskal (HC Třemošná), Aleš Mazanec, Marek Hořejší, Ondřej Hájek, Václav Komínek, Jan Bílek, Ondřej Křemen, Šimon Kaiser (HC Plzeň).

POZVÁNKA ZDE!