Reprezentační dvacítka se dvakrát postaví Finům i Švýcarům!
Plzeň - Čeští mladíci se vydávají do země tisíce jezer, kde se ve Vierumäki dvakrát popasují se Švýcarským i místním výběrem.
Reprezentace U20
Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 20 na přípravný kemp a 4 utkání (2x FIN, 2x SUI), které se uskuteční ve dnech 19. - 27. července 2019 ve Vierumäki, FIN. Sraz všech nominovaných je v pátek 19.7. do 19:00 hod. v hotelu Ramada Airport, letiště Václava Havla, terminál 3. Ukončení akce je v sobotu 27.7. v 10:50 na letišti Václava Havla.
Generální manažer: Pešán Filip
Manažer týmu: Černý Otakar
Hlavní trenér: Varaďa Václav
Asistent trenéra: Krátoška Aleš
Asistent trenéra: Eliáš Patrik
Trenér brankářů: Jirátko Radek
Kondiční trenér: Hlavatý Radek
Videotrenér: Pail Dalibor
Lékař: MUDr. Mizera Roman
Kustod: Vejvoda Jan
Kustod/masér: Vejvoda Václav
Fyzioterapeut: Výtisk Martin
Psychoterapeut: MUDr. Randák Dušan
Nominace
Mountfield HK Dvořák Daniel
Bílí Tygři Liberec Pařík Lukáš, Teplý Michal
HC Stadion Litoměřice Dajčar Tomáš, Klejna František, Mlčák Jan, Šik Otakar
HC Slavia Praha Štibingr Jan
Kärpät Oulu (FIN) Sedlák Zdeněk
HC Kometa Brno Dostál Lukáš, Kučeřík Radek, Střondala Vojtěch, Plášek Karel
Erie Otters (OHL) Čajka Petr
Fargo Force (USHL) Zábranský Libor
HC Škoda Plzeň Malík Zack, Mužík Radek
Tappara (FIN) Haš Martin
Seattle Thunderbirds (WHL) Kubíček Šimon
HC Dynamo Pardubice Koffer Filip
HC Oceláři Třinec Raška Adam
Sault Ste.Marie Greyhounds (OHL) Pytlík Jaromír
Kamloops Blazers (WHL) Lang Martin
Portland Winterhawks (WHL) Kvasnica Michal
HC Verva Litvínov Svoboda Přemysl
Providence College (NCAA) Mazura Tomáš
Rouyn-Noranda Huskies (QMJHL) Lauko Jakub
Halifax Mooseheads (QMJHL) Barinka Marcel
Náhradníci:
PSG Berani Zlín Dluhoš Jan
Ässät Pori (FIN)
Haas Radek Bílí Tygři Liberec Aubrecht David, Žůrek Jakub
HC Stadion Litoměřice Kukla Miroslav, Procházka Radek, Vitouch David, Kropáček Vojtěch
HC Olomouc Rutar Adam
HC Rytíři Kladno Jelínek Šimon
HC Sparta Praha Škorpík Jan
HC Benátky nad Jizerou Najman Adam, Rychlovský Jakub
HC Frýdek Místek Peterek Jonáš
HC Škoda Plzeň Přikryl Filip
HC Oceláři Třinec Adámek Jakub
HC Energie Karlovy Vary Křemen Adam, Tureček David
HC AZ Havířov Bambula Jan, Ševěček Vojtěch Pelicans
Lahti (FIN) Suhrada Jiří Prince
George Cougars (WHL) Toman Matěj
Peterborough Petes (OHL) Čermák Erik
HC Motor České Budějovice Beránek Martin
FargoForce (USHL) Gajarský Adam Waterloo
Black Hawks (USHL) Pšenička Ondřej