Reprezentační dvacítku čeká kemp před domácím MS!

Plzeň - Michal Houdek figuruje mezi náhradníky v nominaci na kemp před MS U20, čeští mladíci se během něj utkají s Frýdkem-Místkem, Švédskem i Slovenskem.

Reprezentace U20
Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 20 na přípravný kemp před MS U20, který se uskuteční ve dnech 10. - 23. prosince 2019 ve Frýdku-Místku.Sraz zúčastněných hráčů první skupina je v úterý 10.12. do 15:00 hod. na ZS Frýdek-Místek.Sraz zúčastněných hráčů druhá skupina je v neděli 15.12. do 15:00 hod. na ZS Frýdek-Místek. 

Generální manažer: Pešán Filip
Manažer týmu: Černý Otakar
Hlavní trenér: Varaďa Václav
Asistent trenéra: Krátoška Aleš
Asistent trenéra: Eliáš Patrik
Trenér brankářů: Jirátko Radek
Kondiční trenér: Hlavatý Radek
Videotrenér: Pail Dalibor
Lékař: MUDr. Budoš Miroslav
Kustod: Vejvoda Jan
Kustod/masér: Vejvoda Václav
Fyzioterapeut: Výtisk Martin
Psychoterapeut: MUDr. Randák Dušan
Media manažer: Kalát Ondřej

Nominace (10.12.)

HC Stadion Litoměřice Dajčar Tomáš, Šik Otakar, Mlčák Jan, Střondala Vojtěch, Kukla Miroslav, Klejna František, Vitouch David
HC Kometa Brno Plášek Karel, Svozil Stanislav
Geneve-Servette (SUI) Čajka Petr
Tappara (FIN) Haš Martin
LHK Jestřábi Prostějov Dvořák Daniel
Hermes (FIN) Sedlák Zdeněk
Lulea HF (SWE) Mužík Radek
HC Dynamo Pardubice Blümel Matěj
HC Verva Litvínov Myšák Jan
HC Oceláři Třinec Malík Nick
Bílí Tygři Liberec Šír Jan
HC Motor České Budějovice Lytvynov Ivan
BK Mladá Boleslav Klikorka Karel
HC Energie Karlovy Vary Bednář Jan
Rapperswil (SUI) Řehák František
Fargo Force (USHL) Pavel Ondřej
Spokane Chiefs (WHL) Pařík Lukáš
Madison Capitols (USHL) Štibingr Jan
Saskatoon Blades (WHL) Kučeřík Radek
Kamloops Blazers (WHL) Lang Martin
Calgary Hitmen (WHL) Peterek Jonáš
Everett Silvertips (WHL) Gut Michal

Nominace (15.12.)

Ilves (FIN) Dostál Lukáš
Moose Jaw Warriors (WHL) Zábranský Libor
Seattle Thunderbirds (WHL) Kubíček Šimon
Providence Bruins (AHL) Lauko Jakub
Hamilton Buldogs (OHL) Jeník Jan
Soo Greyhounds (OHL) Pytlík Jaromír
Barrie Colts (OHL) Pekař Matěj
Winnipeg Ice (WHL) Teplý Michal
Prince George Cougars (WHL) Koffer Filip
Rimouski Oceanic (QMJHL) Raška Adam

Náhradníci

HC RT Torax Poruba Dluhoš Jan
HC Slavia Praha Brož Jaroslav
HC AZ Havířov Bambula Jan
Rytíři Kladno Jelínek Šimon, Volráb Ondřej
HC Olomouc Rutar Adam
HC Benátky nad Jizerou Najman Adam, Klapka Adam, Rychlovský Jakub
HC Škoda Plzeň Houdek Michal
HC Stadion Litoměřice Přikryl Filip, Škorpík Jan
BK Mladá Boleslav Haas Radek
HC Oceláři Třinec Malík Zack
Tappara (FIN) Suhrada Jiří
Omaha Lancers (USHL) Dobeš Jakub
Halifax Mooseheads (QMJHL) Barinka Marcel
Waterloo Black Hawks (USHL) Pšenička Ondřej
Saskatoon Blades (WHL) Toman Matěj
Kelowna Rockets (WHL) Novák Pavel
Madison Capitols (USHL) Pokorný Štěpán
HC Motor České Budějovice Beránek Martin
HC Frýdek-Místek Adámek Jakub


POZVÁNKA ZDE!


Související články

Srpnové reprezentační akce zrušeny

Mládežnické reprezentace

Dvacítka třikrát skolila Slovensko! Indián Jiříček: Panuje spokojenost

Jiříček v U20

Reprezentační šestnáctka vyhlíží první kemp nové sezóny!

Reprezentace U16

Reprezentační sedmnáctka válela ve Švýcarsku! Indián Šiler: Stále jsme teprve na začátku!

Šiler v U17

Aktuálně na webu

Ohlasy 4. kolo

Utkání se mi nehodnotí moc dobře, přiznává Filip Suchý

PLZ - SPA 1:5

PLZ - SPA 1:5 - Odveta se Spartou další body do tabulky nepřinesla

Sezóny tříd

Jednotlivé třídy znají rozpisy soutěží, začíná se v polovině září!

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno