Reprezentační sedmnáctku čeká kemp v Plzni i švýcarský trojboj!

Plzeň - Mladí reprezentanti se na úvod nové sezóny sejdou v západočeské metropoli, odkud se po pár dnech vydají do Zuchwilu, kde se třikrát popasují s domácím výběrem.

Reprezentace U17
Nominace vedení a hráčů reprezentace ČR 17 na přípravný kemp a trojutkání se Švýcarskem, které se uskuteční ve dnech 19. - 26. července 2020 v Plzni a Zuchwil (SUI). Sraz všech zúčastněných je v neděli 19.7. ve 12:45 hod. v ICE ARENA v Plzni (Košutka). Ukončení akce je v neděli 26.7. v cca 5:00 po návratu ze Švýcarska tamtéž.

Manažer týmu: Ťoupal Radek
Hlavní trenér: Eismann Václav
Asistent trenéra: Žemlička Richard
Asistent trenéra: Philip Radek
Trenér brankařů: Mensator Lukáš
Lékař: MUDr. Mendrek Pavel
Hospodář: Toma Josef
Fyzioterapeut: Petrásková Kateřina


Nominace

HC Plzeň 1929 Šiler Jakub
Mountfield HK Novotný Matěj
HC Olomouc Špunar Jan
Bílí Tygři Liberec Trunda Tomáš, Hujer Jakub
HC Dukla Jihlava Jungwirth Jonáš
Piráti Chomutov Kulich Jiří
Kärpät Oulu Čech Aleš
Pelicans Lahti Alscher Marek
HC Rytíři Kladno Hrabík Ondřej, Bareš Adam, Šapovaliv Matyáš
HC Vítkovice RIDERA Prčík Matěj, Puchala Denis
HC Slavia Praha Slavíček Šimon, Hrdlička Jakub
HC Kometa Brno Němec František, Schnattinger Michael
Northwood School Brůna Patrik
HC Energie K. Vary Maleček Štěpán, Rymon Dominik, Sapoušek Robin, Šmajda Samuel
Nominace 2 brankářů na 3 utkání do Švýcarska bude oznámena 21.7. během kempu v Plzni.

Náhradníci

PSG Berani Zlín Burian Adam
HC Dynamo Pardubice Formánek František, Pavlata Dominik
Mountfield HK Giesl Matěj
HC Kometa Brno Otava Roman, Pígl Martin
AZ Heimstaden Havířov Becher Ondřej
HC Plzeň 1929 Vondraš Jakub, Hodinář Jan, Soukup Marek
BK Mladá Boleslav Tůma Tadeáš, Polák Vojtěch, Gardoň Matěj
VHK Robe Vsetín Krajčík Filip, Turek Adam
SC Rapperswil-Jona Lakers Němec Šimon
HC České Budějovice Cibulka Tomáš, Petrásek Filip
HC Oceláři Třinec Hykl Ondřej, Kozlík Matěj
HC Vítkovice RIDERA Přibyl Matěj, Melovský Matyáš
JYP Jyväskylä Juříček Filip
Bílí Tygři Liberec Plos Lukáš
HC Sparta Praha Bareš Albert
HC Slavia Praha Vlasák Marek, Malínek Vojtěch
HC Meteor Třemošná Dvořák Adam


Související články

Junioři mění víkendový jízdní řád, uvidíme dvojité derby!

Juniorská liga akademií

Opět to nevyjde! Dorost odkládá první zápas extraligy

Odklad utkání

Dvakrát v karanténě, s pouze čtyřmi zápasy před extraligou. Trenér Kořínek: Klukům věřím!

Dorost před ligou

Reprezentační osmnáctka si dá dostaveníčko v Plzni!

Reprezentace U18

Aktuálně na webu

Změna v rozpisu

Změna v rozpisu utkání Tipsport extraligy mezi HC Škoda Plzeň a HC Oceláři Třinec

JUN: PLZ - KVA 3:2

Junioři v derby skolili Energii!

Ohlasy 1. kolo

Atmosféra byla skvělá, fanouškům děkujeme, hlásí Tomáš Mertl

×
Odehrané v 13:00 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň
×
Odehrané v 13:30 | Jun.
HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary