Sedmáci ve velkém stylu opanovali turnaj ve švýcarském Klotenu!

Plzeň - Mladí indiáni se, stejně jako v přípravě před sezónou, vydali do Švýcarska na zkušenou. A vedli si skvěle!

Informace o letním putování ve Švýcarsku ZDE!

Podobně jako mladší kolegové, o kterých jsme vám již dříve psali, i sedmáci vyrazili v období před koncem roku k přípravném turnaji. A to hned do Švýcarska, konkrétně Klotenu.

Ani to jim však nezabránilo k tomu, aby i oni své souboje zcela opanovali. A svěřenci bývalého vynikajícího útočníka doslova. Ani jednou totiž ve čtyřech duelech neinkasovali a při celkovém skóre 21:0 skolili postupně Kloten, Winterthur, Young Tigers a Zurich.

Výsledky zápasů HC Škoda Plzeň na turnaji:

HC Škoda Plzeň - EHC Kloten 3:0
HC Škoda Plzeň - EHC Winterthur 6:0
HC Škoda Plzeň - EHC Young Tigers 6:0
HC Škoda Plzeň - Zurich Lions 6:0

"Během turnaje jsme sehráli čtyři zápasy a všechny jsme vyhráli. Zejména v posledních dvou kluci předvedli parádní výkon a po zásluze jsme turnaj vyhráli. Více než první místo mě ale těší předvedená hra. Dnes máme pouze trénink na ledě a již den před Silvestrem hrajeme Peewee turnaj, kterého se zúčastní pouze select týmy, které odjedou na turnaj do Kanady," popisuje trenér Pavel Vostřák.

Sestava HC Škoda Plzeň

Sedláček - Štulc, Holubec, Babinec, Tolar, Malý, Kačena - Čech, Benák, Grosskopf - Makovec, Jiříček, Hofrajtr - Dvořák, Živný, Kuneš.