DTS 6.třídy - 6.část

Šesťáci uzavřeli dlouhodobou turnajovou soutěž!

Plzeň - Mladí indiáni zakončili v Brně dlouhodobou turnajovou soutěž, po vítězství a porážce končí celkově šestí v republice.

Mladé pušky skončily po pětiturnajové základní části o bod druzí v tabulce, boj o medaile jim tak těsně unikl. Se soupeři z druhých míst si to tak rozdaly o celkové místo, po skolení Mountfieldu a prohře s Kometou končí nakonec šestí.

DTS běží paralelně s ligou a má za úkol navýšit počet těžkých utkání a pomoci tak ve vývoji hráčů. Hraje se 2x20 minut a každá třetina se počítá zvlášť.

Sestava indiánů

Prantner - Černý, Bárek, Lučan, Úbl, Trachta, Hodaň, Křepel, Vachovec, Kubinec, Fousek, Míčka, Benák, Jílková, Pospíšek.

Výsledky druhého hracího dne (Plzeň)

HC Pilsen Wolves
2:5, 1:1

0:3, 4:0

HC Rytíři Kladno - HC Bílí Tygři Liberec 0:7, 2:6

HC Pilsen Wolves - HC Bílí Tygři Liberec 1:2, 1:1

Prantner - Lučan, Úbl, Kubinec, Fousek, Míčka, Bárek, Černý, Nedorost, Křepel, Trachta, Hodaň, Kůs, Vachovec, Jílková, Pospíšek.

Výsledky třetího hracího dne (Praha)

1:2, 2:0

HC Bílí Tygři Liberec
3:1, 6:3

HC Rytíři Kladno - HC Hvězda Praha 0:7, 1:4

HC Rytíři Kladno - HC Bílí Tygři Liberec 2:2, 1:4

Prantner, Fousek, Míčka, Křepel, Kubinec, Trachta, Lučan, Nedorost, Úbl, Benák, Černý, Bárek, Hodaň, Vachovec, Jílková.

HC Hvězda Praha - HC Bílí Tygři Liberec 2:1, 4:4

Prantner - Úbl, Lučan, Kubinec, Fousek, Mička, Bárek, Černý, Nedorost, Křepel, Hodaň, Trachta, Vachovec, Jílková, Pospíšek, Maxa.

Výsledky šestého hracího dne (Brno)

Mountfield HK
6:3

HC Kometa Brno

1:7

Prantner, Lučan - Fousek, Černý, Trachta, Kubinec, Hůrka, Svoboda, Novák, Kačena, Kůs, Smolek, Míčka, Úbl, Nedorost, Křepel, Bárek, Vachovec, Hodaň, Maxa, Jílková.

Trenér Bořek Hanzlík

Závěrečný turnaj ze série dlouhodobé soutěže Akademií odehráli kluci v Brně. Po druhém místě ve skupině tak hráli o celkové umístění. Nejprve porazili Hradec Králové 6:3, kdy utkání bylo naprosto vyrovnané, rozhodl lepší výkon našeho brankáře. V boji o celkové páté místo pak kluci jasně prohráli s domácí Kometou 1:7 a obsadili tak v celkové šesté místo v celorepublikovém pořadí.