VYPRODÁNO: Maximální kapacita LOGSPEED CZ Arény na duel proti Motoru byla naplněna

Výměna vstupenek na domácí zápas indiánů proti týmu Madeta Motor České Budějovice byla zastavena z důvodu naplnění povolené kapacity LOGSPEED CZ Arény.

Aktualizace 29. 9. 2020 12:45

Maximální povolená kapacita LOGSPEED CZ Arény na zápas proti českobudějovickému Motoru byla vyprodána, z tohoto důvodu byla výměna vstupenek na zmíněné utkání zastavena.

Jak se dostat na utkání 29.9. HC Škoda Plzeň - Madeta Motor České Budějovice krok po kroku:

Kdo si může speciální vstupenku vyzvednout?

Majitelé permanentních vstupenek 2020/21.

Jaký je klíč k výběru permanentkářů?

Je to jednoduché. Na pokladně bude maximálně možný povolený počet vstupenek. Získají je ti permanentkáři, kteří přijdou dříve. Výměna vstupenek bude ukončena vydáním poslední volné vstupenky. Platí rovnice jedna permanentka = jedna vstupenka, maximální limit je 1 osoba = 4 permanentní vstupenky, tedy 4 jednorázové vstupenky.

Potřebuji speciální vstupenku?

Ano. Vstup na permanentní vstupenku není možný. Je nutné vyzvednout si speciální vstupenku v kanceláři ticketingu v LOGSPEED CZ Aréně. Oproti jedné permanentní vstupence 2020/21 získáváte nárok na jednu vstupenku.

Vstup pouze na permanentní vstupenku není možný!

Výměna permanentní vstupenky 2020/21 za speciální vstupenku na toto utkání je pochopitelně zdarma.

Budu mít své místo?

Bohužel toto není možné. Dostanete možnost (do vyprodání) si vybrat, zda se chcete usadit na západě či východě haly. Své místo si pak vyberete dle svého uvážení v daném sektoru, místa nejsou daná vstupenkou.

Otevřené sektory: Východ: 101, 102, 112, 113. Západ: 201, 202, 212, 213.

Časový rozpis výměny:

Platí jen do vyprodání uvolněné kapacity! Pozorně sledujte oficiální internetové stránky klubu a sociální sítě!

Úterý 29.9. od 10:00 pouze v kanceláři ticketingu v LOGSPEED CZ Aréně / ve Fanshopu před LOGSPEED CZ Arénou.