Tisková zpráva - APK LH - 11. března 2020

Generali Česká pojišťovna play off TELH je přerušena do 29.3.2020.

Kluby jsou k dnešnímu dni konfrontovány se situací, že pořádání utkání Tipsport extraligy není v současné situaci možné, aniž by byla porušena vyhlášená pravidla na ochranu veřejného zdraví, technické a bezpečnostní předpisy pro provoz hokejových hal.

Výkonnému výboru ČSLH bylo navrženo, aby soutěž byla přerušena do 29. 3. 2020 s tím, že poté bude situace vyhodnocena.

Klubům je líto, že k tomuto opatření dochází před zahájením rozhodujících bojů, ovšem respektování povinností vyplývajících z opatření vlády a zájem na ochraně veřejného zdraví má přednost.

K dnešnímu dni není známo, že by některý klub podléhal omezujícímu opatření v podobě karantény.