V HM Aréně proběhlo setkání s fanoušky

Plzeň - V úterý 24. ledna se uskutečnilo ve VIP prostorách HM Arény diskusní setkání s fanoušky. Na toto setkání dorazil za vedení klubu generální manažer Martin Straka a také zástupce GM Miroslav Dušek. Zastoupení měli na setkání i hráči, konkrétně kapitán Ondřej Kratěna, Tomáš Svoboda a obránci Petr Kadlec a Lukáš Pulpán.

Téměř hodinu a půl dlouhé setkání přineslo množství dotazů a podnětů z řad fanoušků, na které přítomní zástupci klubu reagovali. Každoroční akce se v letošním roce zúčastnilo více jak 50 příznivců. Otázky fanoušků směřovali na hokejová témata včetně dotazů na případné posily pro závěr sezóny, ale i pro příští ročník. Martin Straka spolu s Miroslavem Duškem odpovídali i na dotazy k zavádění novinek na zimním stadionu.