V rámci VTM se hráči sejdou v Třemošné!

Krajský výběr ročníku 2004 – U14

Před pravým polednem se sejdou mladí šikulové v rámci projektu VTM v Třemošné v pondělí 22. ledna. Čeká je společný trénink mimo led i na něm, vše pak završí společný oběd.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Pouska Martin, Kučera Jiří, Zlatohlávek Jan

Brankáři: Lokajíček Jan, Vondraš Jakub (HC Plzeň 1929), Ženíšek Filip (HC Meteor Třemošná), Šroub Jaroslav (HC Tachov).

Obránci: Balák Michael, Dolhý Adam, Matoušek Michal, Schindler Samuel, Trachta David (HC Plzeň 1929), Čarda Matěj, Houdek Matěj, Malkovský Karel (HC Meteor Třemošná), Jonáš Marek (HC Klatovy).

Útočníci: Dvořák Adam, Fiala Ondřej, Kreuzman Jaroslav, Martinec Jan, Pešek Ondřej, Schindler Nicolas, Vlček Tomáš (HC Plzeň 1929), Sieger Jakub, Sihelský Ondřej, Soukup Marek (HC Meteor Třemošná), Prokop Marek, Kolář Václav (HC Klatovy), Borák Matyáš, Drabeš Martin (HC Tachov), Toupal Jakub (HC Domažlice).

POZVÁNKA ZDE!