V rámci VTM se pro ročníky 2005 chystá akce v Třemošné

Krajský výběr ročníku 2005 – U13

Mladí šikulové si v pondělí třináctého listopadu na zimním stadionu v Třemošné nejprve střihnou trénink mimo led, poté i na něm, vše pak završí společným obědem.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Zdeněk Šmíd, Petr Kořínek, Radek Mužík

Brankáři: Smola Antonín (HC Třemošná), Mečl Tomáš, Svoboda Vojtěch (HC Plzeň 1929), Antonín Pytel (HC Sušice).

Obránci: Koranda Matěj, Krištov Radek (HC Třemošná), Lučan Antonín, Beer Erik, Beer Marek, Hromádka Jakub, Sochor Jan (HC Plzeň 1929), Černý Samuel (HC Rokycany).

Útočníci: Reiser Jiří, Šmíd Zdeněk (HC Třemošná), Komínek Václav, Bílek Jan, Mazanec Aleš, Hořejší Marek, Kaiser Šimon, Křemen Jan (HC Plzeň 1929), Uhlík Jan, Schmiedt Robert (HC Klatovy), Hájek Ondřej, Pluhař Jakub (HC Domažlice).

POZVÁNKA ZDE!