V rámci VTM se výběr U14 sejde v Třemošné

Krajský výběr ročníku 2004 – U14

V pondělí 30.října čeká na výběr ročníku 2004 další společná akce. Hráči potrénují mimo led, na ledě i společně poobědvají.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Jan Zlatohlávek, Martin Poustka, Jiří Kučera

Brankáři: Ženíšek Filip (HC Třemošná), Vondráš Jakub, Lokajíček Jan (HC Plzeň 1929), Šroub (HC Tachov).

Obránci: Houdek Matěj, Malkovský Karel, Čarda Matěj (HC Třemošná), Hodinář Jan, Schindler Samuel, Balák Michael, Dolhý Adam, Matoušek Michal, Trachta David (HC Plzeň 1929), Marek Jonáš (HC Klatovy), Moravec Marek (HC Tachov).

Útočníci: Soukup Marek, Sieger Jakub, Sihelský Ondřej (HC Třemošná), Borák Matyáš, Dvořák Adam, Kreuzman Jaroslav, Vlček Tomáš, Schindler Nicolas, Pešek Ondřej, Fiala Ondřej (HC Plzeň 1929), Prokop Marek, Kolář Václav (HC Klatovy).

POZVÁNKA ZDE!