VTM nominovala na jendodenní kemp ročník 2005

Krajský výběr ročníku 2005 – U13

V pondělí osmnáctého prosince se mladí šikulové sejdou v půl jedenácté před zimním stadionem v Třemošné na krátké soustředění. Na tom na ně čeká trénink na ledě i mimo něj, ale také i společný oběd.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Zdeněk Šmíd, Petr Kořínek, Radek Mužík

Brankáři: Smola Antonín (HC Třemošná), Mečl Tomáš, Svoboda Vojtěch (HC Plzeň 1929), Antonín Pytel (HC Sušice).

Obránci: Koranda Matěj (HC Třemošná), Lučan Antonín, Beer Erik, Beer Marek, Hromádka Jakub, Sochor Jan (HC Plzeň 1929), Černý Samuel (HC Rokycany), Aleš Rendl (HC Klatovy).

Útočníci: Reiser Jiří, Šmíd Zdeněk, Radek Krištov, Tomáš Horský (HC Třemošná), Komínek Václav, Bílek Jan, Mazanec Aleš, Hořejší Marek, Kaiser Šimon, Křemen Jan (HC Plzeň 1929), Hájek Ondřej, Pluhař Jakub (HC Domažlice).

POZVÁNKA ZDE!