VTM pro ročníky 2005 zapíše druhé dějství, nyní na jihu Čech!

Krajský výběr ročníku 2005 – U15

První akce nové sezóny čekala na mladíky ze západu Čech na zimním stadionu v Třemošné spolu s vrstevníky z Karlovarského kraje. Nyní se Plzeňáci představí na jihu Čech.

Nominace

TRENÉŘI MUŽSTVA: Šmíd Zdeněk, Straka Michal, Vostřák Pavel

Brankáři: Antonín Smola (HC Třemošná), Antonín Pitel (HC Sušice).

Obránci: Hynek Prošek (HC Třemošná), Vojtěch Tolar (HC Plzeň), Matěj Koranda (HC Třemošná), Jan Stiegler (HC Plzeň), Tomáš Schopfer (HC Třemošná), Aleš Rendl (HC Klatovy).

Útočníci: Jiří Reiser (HC Třemošná), Zdeněk Šmíd (HC Třemošná), Tomáš Horský (HC Třemošná), Samuel Stejskal (HC Třemošná), Radek Krištof (HC Třemošná), Jakub Pluhař (HC Třemošná), Aleš Hofrajtr (HC Plzeň), Jan Uhlík (HC Klatovy), David Krajci (HC Rokycany).

POZVÁNKA ZDE!