Výběr ročníku 2006 čeká jednodenní kemp

Krajský výběr ročníku 2006 – U12

Mladí šikulové si dají dostaveníčko v pondělí třináctého listopadu v Třemošné, kde již od osmi hodin ráno potrénují mimo led i na něm a vše završí společným obědem.

TRENÉŘI MUŽSTVA: Bednář Vladimír, Pejchar Tomáš, Hanzlík Bořek

Nominace

Brankáři: Ebernstreit Adam (HC Třemošná), Mařík Matyáš (HC Plzeň 1929), Gerber David (HC Domažlice), Vlasák Jakub (HC Klatovy).

Obránci: Hnát Jakub, Prošek Hynek, Beran Matyáš (HC Třemošná), Tolar Vojtěch, Štulc David, Holubec Tomáš, Babinec Štěpán (HC Plzeň 1929), Kalivoda Martin (HC Klatovy).

Útočníci: Matějka Jiří, Ledl Lukáš, Reisnecker Max (HC Třemošná), Hofrajtr Aleš, Jiříček Adam, Grosskopf David, Čech Lukáš, Živný Ondřej, Benák Adam, Kačena Jakub (HC Plzeň 1929), Krátký Radim (HC Rokycany), Pitr Tomáš (HC Tachov).

POZVÁNKA ZDE!