Výběr ročníku 2006 čeká jednodenní kemp v Třemošné

Krajský výběr ročníku 2006 – U12

V úterý devatenáctého prosince se mladé naděje sejdou k další společné akci v rámci VTM v Třemošné. Již od půl osmé ráno je čeká trénink na suchu, poté na ledě a na závěr i společný oběd.

TRENÉŘI MUŽSTVA: Bednář Vladimír, Pejchar Tomáš, Hanzlík Bořek

Nominace

Brankáři: Mařík Matyáš, Sedláček Zdeněk (HC Plzeň 1929), Gerber David(HC Domažlice).

Obránci: Tolar Vojtěch, Štulc David,Holubec Tomáš,Babinec Štěpán (HC Plzeň 1929), Kalivoda Martin(HC Klatovy), Hlavsa Hynek, Knopp Daniel (HC Domažlice), Suchý Leon(HC Třemošná).

Útočníci: Hofrajtr Aleš, Jiříček Adam, Grosskopf David, Čech Lukáš, Živný Ondřej, Benák Adam, Kačena Jakub( HC Plzeň 1929), Pittr Tomáš (HC Tachov),Krátký Radim,Komanec Šimon, Šafránek Ondřej (HC Rokycany), Kubový Eliáš (HC Klatovy).

POZVÁNKA ZDE!